Nasze realizacje


Nowoczesne zaplecze techniczne pozwala nam wykonywać zabudowy samochodów dostawczych oraz busów zgodnie z wymaganiami Klienta oraz konkretnej branży. Wprowadzamy sprawdzone rozwiązania, ale też stosujemy liczne nowe udogodnienia. Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami, dzięki czemu mamy możliwość bieżącej kontroli zgodności prowadzonych prac z oczekiwaniami Zlecającego. Udało nam się z sukcesem zrealizować wiele ciekawych projektów, a warte uwagi przykłady umieściliśmy na naszej stronie internetowej.

Galeria zdjęć pozwali Państwu ocenić nasze wykonanie i podjąć decyzję o skorzystaniu z naszych usług.

Zabudowy busów umożliwiają zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej, ale również jej adaptację do różnych potrzeb. Wykonujemy zabudowy od podstawowej ochrony podłogi pojazdu, do kompleksowej i spersonalizowanej zabudowy warsztatowej.

Zabudowy busów wysokiej jakości!

Wiemy jak ważne jest dopasowanie wszystkich elementów zabudowy. Dlatego nasze projekty dopasowane są idealnie do wymiarów konkretnych modeli samochodów dostawczych.

Nasze zabudowy busów będą idealnie pasować do takich aut jak: MercedesRenaultIveco czy Peugeot. W naszej ofercie dostępne są jeszcze zabudowy busów do innych marek i modeli samochodów.

Dlaczego zabudowa busa jest warta zakupu?

Wykonana z odpowiednich materiałów i właściwie dopasowana, może uchronić wewnętrzną stronę pojazdu przed znacznym zużyciem. Wiele narzędzi i ładunków może się przemieszczać po niej w trakcie jazdy, powodując rozliczne uszkodzenia podłogi i ścian. Zabudowy busów pozwalają ochronić te elementy, a także spełniają funkcję użytkową.

Antypoślizgowe podłogi świetnie sprawdzą się w firmach transportowych, ponieważ ładunek będzie unieruchomiony przy styku z podłożem. To pozwoli na zachowanie większej stabilności przewożonego towaru. Dodatkowo uniemożliwia to porysowanie fabrycznej podłogi i naruszenia warstwy lakieru.

Z czego wykonujemy zabudowy busów?

Nasze zabudowy wykonujemy z różnych rodzajów materiałów, które dobierane są pod Wasze potrzeby i oczekiwania. Dzięki wykorzystaniu technologii CNC, każdy element zabudowy busa jest wycinany i obrabiany z iście chirurgiczną precyzją.

Nasze zabudowy busów wykonujemy ze standardowej, szarej lub czarnej sklejki lub blachy ryflowanej. Materiały dobierane są według preferencji klienta oraz tego, jak powinna zostać zabezpieczona przestrzeń ładunkowa.

Montaż zabudowy z dojazdem

Dużym atutem naszej usługi jest możliwość zamówienia montażu, który zostanie wykonany u Ciebie. Usługę realizujemy na terenie całej Polski.

Wystarczy, że zamówisz zabudowę do konkretnego modelu, a my przyjedziemy z gotowymi elementami. Zapewniamy sprawny i czysty montaż, dzięki czemu po wykonaniu naszej usługi, od razu możesz korzystać ze swojego auta.

Zobacz jak wyglądają nasze realizacje i przekonaj się, dlaczego to właśnie my – DD Zabudowy – powinniśmy zająć się twoim samochodem dostawczym.

Jak zabudowy busów – to tylko z DD Zabudowy!

Katalog 2023