O firmie


Nasza firma została założona w 2008 roku. Od samego początku istnienia naszym celem było projektowanie funkcjonalnych rozwiązań oraz ich kompleksowa realizacja. Dlatego też od chwili powstania realizujemy ponad 1200 rozmaitych zleceń rocznie. Były to zarówno standardowe zabudowy aut dostawczych jak i zabudowy kurierskie czy dla piekarni.

Naszą dotychczasową pracę mogą Państwo poznać m.in. dzięki galerii znajdującej się w zakładce „Realizacje”. Jesteśmy przekonani, że ich atutem okaże się nie tylko oryginalna estetyka, stylistyczna spójność, ale i trwałość, którą zyskujemy dzięki dokładności oraz wykorzystaniu sprawdzonych materiałów.

Ponadto materiały których używamy do produkcji zabudów docinane są na maszynie CNC, co pozwala zachować nam precyzję i dokładność wykonania.

Zabudowa przestrzeni ładunkowej jest najtańszą i najpewniejszą metodą ochrony pojazdu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zabudowa samochodu, a zwłaszcza podłogi ze sklejki antypoślizgowej, pozwala zapobiegać wielu przykrym wypadkom, do których dochodzi na śliskiej podłodze aut dostawczych. Ochrona ścian bocznych pozwala na uniknięcie wielu kosztownych wizyt w serwisach blcharsko-lakierniczych

Naszym klientom możemy zaoferować realizacje ze sklejki lub piekarnicze. Posiadamy sprawdzone rozwiązania dla samochodów dostawczych do modeli większości marek obecnych na polskim rynku – Citroen, Ford, Volkswagen, Renault, Fiat, Peugeot, Mercedes i innych. Montaż naszych rozwiązań nie wymaga przewiercania się na wylot, dzięki czemu nie ma ryzyka powstania korozji w aucie.

Zaufało nam już kilkaset klientów oraz Salonów Samochodowych, dla których zabudowy wykonaliśmy zgodne z indywidualnymi wymaganiami.


WAŻNE!

DOJAZD I MONTAŻ KOMPLETU ZABUDOWY GRATIS W KAŻDYM REJONIE POLSKI

Katalog 2023