Sunday, Dec 09th

Last update06:11:58 AM GMT

Jesteś tutaj: Strona główna » O firmie

Nasza firma została założona w 2008 roku. Od samego początku istnienia naszym celem było projektowanie funkcjonalnych rozwiązań oraz ich kompleksowa realizacja. Dlatego też od chwili powstania udało nam się zrealizować ponad 800 rozmaitych zleceń. Były to zarówno tradycyjne zabudowy samochodowe (w tym samochodów dostawczych), jak i busów.

Dotychczasowe nasze działania mogą Państwo poznać m.in. dzięki galerii znajdującej się w zakładce „Nasze Realizacje”. Jesteśmy przekonani, że ich niepodważalnym atutem okaże się nie tylko oryginalna estetyka, stylistyczna spójność, ale i trwałość, którą zyskujemy dzięki dokładności oraz wykorzystaniu sprawdzonych materiałów.

Już od wielu lat naszą specjalnością jest zabudowa samochodów dostawczych oraz busów. Projektujemy te rozwiązania oraz montujemy w pojeździe Klienta.

Zabudowa busa lub auta dostawczego jest najtańszą i najpewniejszą metodą ochrony pojazdu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zabudowa samochodu, a zwłaszcza podłogi ze sklejki antypoślizgowej, pozwala zapobiegać wielu przykrym wypadkom, do których dochodzi na śliskiej podłodze aut dostawczych.

Naszym klientom możemy zaoferować realizacje ze sklejki lub piekarnicze. Posiadamy sprawdzone rozwiązania dla samochodów dostawczych do modeli większości marek obecnych na polskim rynku - Citroen, Ford, Volkswagen, Renault, Fiat, Peugeot, Mercedes i innych. Montaż naszych rozwiązań nie wymaga przewiercania się na wylot, dzięki czemu nie ma ryzyka powstania korozji w aucie.

Zaufało nam już kilkaset klientów oraz Salonów Samochodowych, dla których zabudowy wykonaliśmy zgodne z indywidualnymi wymaganiami.

WAŻNE!

DOJAZD I MONTAŻ KOMPLETU ZABUDOWY GRATIS W KAŻDYM REJONIE POLSKI