Sunday, Dec 09th

Last update06:11:58 AM GMT

Jesteś tutaj: Strona główna » oferta

Oferta zabudowy aut - DD Zabudowy

Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą. Naszą specjalnością jest przebudowa samochodów dostawczych i zabudowa busa.

Od wielu lat projektujemy i wykonujemy tego rodzaju prace, przyjmując zlecenia od Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Przeróbki busów oraz innych aut wymagają od nas przede wszystkim indywidualnego podejścia. Angażujemy się w projektowanie konstrukcji i wykorzystujemy specjalne płyty do zabudowy samochodów dostawczych. Dzięki temu osiągamy naprawdę spektakularne efekty.

Każda zabudowa auta dostawczego jest dla nas ciekawym wyzwaniem. Wykorzystujemy w pełni pokłady kreatywnego myślenia, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Klientom oryginalne konstrukcje – dokładnie odzwierciedlające ich markę. Pracujemy na różnych markach i modelach pojazdów. Wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby Inwestorów i wdrażamy je w życie. Chętnie wprowadzamy do naszych projektów innowacyjne pomysły, a także nowatorskie technologie.

Z przyjemnością udzielimy także wyjaśnień i odpowiedzi na pytania, które pozwolą Państwu odkryć potencjał naszych rozwiązań. Zabudowy pojazdów dostawczych i busów z pewnością podniosą funkcjonalność aut. Jednocześnie odznaczają się atrakcyjnym wyglądem. Wszystkie płyty i elementy użyte do przebudowy są starannie wykończone.